Haberler

Tarih:12/06/2012-00:35:23

Haber Başlık:Selçuk ‘tan 4 kişi Milli Takımda…Selçu

Selçuk Zuhul Fitness Cimnastik Gençlik ve Spor kulübü 1-3 Haziran 2012 tarihlerinde Macarista ‘nın Budapeşte kentinde yapılacak olan çocuk Fitnesi Avrupa Şampiyonasına katılacak.

31 Haziranda İstanbul’da Milli takım kafilesine katılacak olan ekipte 8-9 yaş kategorisinde Minel Öztürk ve Ebru Altıner 12-13 yaş kategorisinde İrem Büyükkafes ve Milli takım Antrenörlüğüne getirilen Bahadır Uygur bulunuyor.
ZuhulFitness Cimnastik Gençlik ve Spor kulübü yönetim kurulu başkanı Zuhal Gülümser Uygur;  “Daha önce Milli Sporcumuz Elvan Songun’ un Dünya 6. İle gurur duymuştuk. Bu yaş kategorisinde ilk defa 9 sporcudan 3 ünün kulübümüzden olması bize ve Selçuk halkına ayrı bir sevinç ve gurur veriyor. Sporcularımızın iyi bir neticeyle döneceklerine inanıyorum” dedi.
Antrenör ve sporcuların 28 Mayıs 2012 Pazartesi günü İlçe Milli Eğitim Müdürü Özer Baki Şimşek ve Selçuk Kaymakamı Ayhan Boyacı’yı ziyaret ettiklerini hatırlatan Uygur; “Türk Milli takımımız 9 Sporcu ,2 Antrenör, 1 İdareci ve 1 tercümanla ülkemizi temsil edecekler” dedi.